Відомі імена переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з екології

13.01.2020

Днями, 11 та 12 січня на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагалися 42 учні  закладів освіти області: 19 десятикласників та 23 учні 11 класу.

Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького району та м. Рівне – по 4 призових місця, а також Костопільського району та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» – по 3 призових місця. По 2 призери підготували Пінчук Наталія Миколаївна,  Снітко Галина Григорівна та Куроченко Ірина Іванівна.

Переможці олімпіади

10-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Мамчиц Олеся Миколаївна Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради 1 Снітко Галина Григорівна
Бричка Марія Вікторівна Опорний загальноосвітній заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради 1 Хмельовська Антоніна Мелетіївна
Барабаш Лілія Максимівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Чуль Ольга Сергіївна, Дащук Марія Яківна
Крайлюк Олеся Русланівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Якимчук Ніна Василівна, Корчик Наталія Миколаївна
Козакова Марина Сергіївна Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради 2 Козакова Оксана Григорівна, Кулініч Юлія Олександрівна
Рощин Роман Андрійович Рівненський природничо- математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 3 Заболотна Віталія Володимирівна, Куроченко Ірина Іванівна
Швед Анастасія Володимирівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Пінчук Наталія Миколаївна
Ребекевша Юлія Романівна Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 3 Литвин Оксана Анатоліївна, Куроченко Ірина Іванівна
Василевська Надія Василівна Кустинський ліцей Олександрійської сільської ради Рівненського району 3 Філіпович Неля Василівна
Ревега Вероніка Василівна Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради 3 Ковальчук Ганна Іванівна

11-й клас

Гедзюк Владислав Олегович Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 1 Драненко Тетяна Євгеніївна, Рискова Варвара Георгіївна
Шкіндер Микола Михайлович Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради 1 Снітко Галина Григорівна
Бабік Богдан Володимирович Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 Бабік Володимир Володимирович
Балашова Ірина Сергіївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» № 19 Рівненської міської ради 2 Возняк Віра Адамівна
Павелко Ольга Сергіївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Попельницька Оксана Василівна
Шимчук Анастасія Володимирівна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 2 Підлісна Лілія Данилівна
Мороченець Андрій Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович
Кравчук Марія Олександрівна Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича Деражненської сільської ради Костопільського району 3 Профорук Лілія Миколаївна
Делідон Ірина Григорівна Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Пінчук Наталія Миколаївна
Смик Дем’ян Васильович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради 3 Смик Олеся Миколаївна
Марчук Софія Петрівна Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради 3 Прозапас Тетяна Василівна
Козійчук Катерина Григорівна Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради 3 Редкодубська Світлана Мирославівна