Відомі імена переможців обласного етапу олімпіади з правознавства

29.01.2020

В Рівному 28 січня пройшов  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагалися 72 учні закладів освіти області: 28 – 9-го, 21 – 10-го, 23 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради, Сарненського та Рокитнівського  районів – по 4 призових місця; міст Рівне, Вараш та Володимирецького району – по 3 призових місця; Гощанського, Костопільського, Рівненського районів та міста Острог  – по 2 призових місця.

Найбільше переможців підготували педагоги: Бондарець Олександр Іванович – 4 переможці, Прокопчук Сергій Юрійович – 3 переможці,  Удодік Наталія Антонівна, Процюк Надія Іванівна, Никитюк Андрій Олександрович, Кузьменко Ігор Юрійович, Кравчук Олена Володимирівна  – по 2 переможці.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Верешко Анна Ігорівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 1 Кравчук Олена Володимирівна
Клевака Альона Олександрівна Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради 1 Запухляк Валентина Артемівна
Кушнір Ірина Миколаївна Сновидовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 2 Ражик Людмила Анатоліївна
Друзь Валерія Вадимівна Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 Клімук Тетяна Василівна
Серветник Захар Володимирович Томахівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради 2 Машлай Валерій Іванович
Котяш Богдана Миколаївна Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 2 Процюк Надія Іванівна
Беженар Софія Ігорівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 2 Походзіло Владислав Олександрович
Герасимчук Ірина Миколаївна Дубровицька загальноосвітня школа     І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 Дука Сергій Вікторович
Климчук Аліна Михайлівна Острозька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 3 Кузьменко Ігор Юрійович
Бардюк Мирослава Андріївна Грем’яцька загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів Острозької районної ради 3 Бардюк Оксана Андріївна
Кузьмич Тарас Вадимович Старосільський заклад загальної середньої освіти Старосільської сільської ради Рокитнівського району 3 Пишняк Марія Петрівна
Ковалевич Тетяна Валеріївна Купельська загальноосвітня школа       І – ІІ ступенів Рокитнівської районної ради 3 Коханевич Людмила Олександрівна
Цибульський Роман Ростиславович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат        ІІ – ІІІ ступенів»  Рівненської обласної ради 3 Бондарець Олександр Іванович
Тонего Олена Валеріївна Острожецький ліцей імені І. Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району 3 Захарчук Наталія Михайлівна
Лебідь Валерія Русланівна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені       Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради 3 Никитюк Андрій Олександрович
10-й клас
Гелета Вікторія Валеріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат       ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Бондарець Олександр Іванович
Похозей Марина Святославівна Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа        І ступеня-гімназія ім. Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради 1 Удодік Наталія Антонівна
Дем’янчук Марія Тарасівна Кідрівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»  Володимирецької районної ради 2 Дуляницький Роман Іванович
Альошин Роман Ігорович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат        ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Бондарець Олександр Іванович
Лисюк Юлія Артемівна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 2 Саханчук Володимир Михайлович
Корчик Вікторія Богданівна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені       Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради 3 Никитюк Андрій Олександрович
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Микулінська Тетяна Данилівна
Гурик Неля Миколаївна Сарненська загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів № 4 Сарненської районної ради 3 Кричильська-Стельмах Валентина Анатоліївна
Подвишенна Анастасія Сергіївна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 3 Прокопчук Сергій Юрійович
Оленик Дарина Олександрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 3 Кравчук Олена Володимирівна
Панасюк Марія Миколаївна Здовбицька загальноосвітня школа        І – ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 3 Парфенюк Андрій Миколайович
11-й клас
Бернацька Марія Сергїівна Острозька загальноосвітня школа         І  – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 1 Кузьменко Ігор Юрійович
Шліхта Оксана Миколаївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат        ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Бондарець Олександр Іванович
Молчанович Єлисей Васильович Білокриницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 2 Процюк Надія Іванівна
Смик Марія Валеріївна Масевицька загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 2 Смик Людмила Миколаївна
Засадко Яна Михайлівна Дубенська загальноосвітня школа          I – III ступенів № 3 Дубенської міської ради 2 Якимчук Наталія Володимирівна
Дроздюк Христина Андріївна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 2 Прокопчук Сергій Юрійович
Чепела Юрій Тарасович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа

І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка» Костопільської районної ради

3 Удодік Наталія Антонівна
Ярута Дарина Миколаївна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Дуліпа Мирослава Анатоліївна
Нагорнюк Олександра Іванівна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 3 Прокопчук Сергій Юрійович
Ковальчук Софія Анатоліївна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальнооосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 3 Ярмусь Галина Богданівна