Відомі імена переможців обласного етапу олімпіади з фізики

03.02.2020

Днями, 1 та 2 лютого, в Рівному пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагалися 98 учнів  закладів освіти області: 23 – 8-го, 28 – 9-го, 21 -10-го та 26 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти міста Рівне – 9 переможців, Володимирецького району – 8 переможців,  Березнівського району та міста Дубно – по 4 призери, Дубенського, Зарічненського районів, міста Вараш та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів»  – по 3 переможці.

Найбільшу кількість –  3 переможці підготував Полюхович Олег Васильович. По 2 переможці олімпіади підготували такі педагоги області: Цимбалюк Володимир Федорович, Степанюк Володимир Іванович,  Рибалко Олена Славянівна, Козловська Світлана Іванівна,  Грушовець Іван Петрович та Дуляницька Людмила Костянтинівна.

                                              Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Вихованець Богдан Іванович Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 1 Шарабура Анатолій Остапович
Ткач Богдан Степанович Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради

1 Кротюк Ігор Борисович
Денисюк Максим Романович Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Туревич Оксана Олександрівна
Кушнір Олександр Володимирович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради 2 Кушнір Володимир Володимирович
Рибачик Іван Ярославович Каноницька загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради 2 Гордієвич Ніна Федорівна
Лелях Назар Олександрович навчально-виховний комплекс «Почапківська загальноосвітня школа     І – ІІ ступенів – дитячий садок» Острозької районної ради 2 Ковальчук Ганна Вікторівна
Смик Олександр Миколайович Більська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради 3 Басич Ірина Григорівна
Буднік Ілля Вікторович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Слотницький Володимир Прокопович
Полюхович Станіслав Сергійович Серницька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 Грицевич Яна Миколаївна
Корольчук Олександр Сергійович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Рудик Наталія Володимирівна
Шмигельський Давид Володимирович Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради 3 Степанюк Володимир Іванович
Кир’ях Мирослава Ігорівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 3 Токар Наталія Вікторівна
Береза Тетяна Володимирівна Немирівська загальноосвітня школа      І – ІІІ ступенів Радивилівської міської ради 3 Колдун Тетяна Іванівна
 

 

9-й клас

Бородієнко Олександр Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 1 Цимбалюк Володимир Федорович
Козярчук Євгеній Олегович Рівненська загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради 1 Ткачук Надія Миколаївна
Наконечний Дмитро Альбінович Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради 2 Грушовець Іван Петрович
Тарасюк Олесь Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Цимбалюк Володимир Федорович
Малевич Сергій Олександрович Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 2 Ключник Віктор Васильович
Панченко Зоя Дмитрівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 2 Федосюк Людмила Володимирівна
Давидчук Роман Олександрович Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Дубенської міської ради 2 Андрійчук Ірина Валеріївна
Дойничко Анна Олегівна Рівненська загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 1 імені В. Короленка Рівненської міської ради 3 Стасюк Лариса Володимирівна
Качинська Ірина Василівна Берестівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради 3 Осмолович Тетяна Олександрівна
Каюн Вероніка Юріївна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Полюхович Олег Васильович
Свирида Андрій Юрійович Здолбунівська загальноосвітня школа    І – ІІІ ступенів № 5 Здолбунівської районної ради 3 Жильчук Ольга Іванівна
Полюхович Олександр Сергійович Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради 3 Грушовець Іван Петрович
Смірнов Богдан Дмитрович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат       ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Рибалко Олена Славянівна
Борак Аліна Юріївна Привільненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Привільненської сільської ради Дубенського району 3 Ковальчук Інна Миколаївна
10-й клас
Мордас Наталія Петрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Полюхович Олег Васильович
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 1 Сидорчик Катерина Михайлівна
Мороченець Владислав Васильович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Полюхович Олег Васильович
Бусь Олександра Юріївна Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради 2 Шевчук Віталій Павлович, Демчук Віктор Борисович
Нересниця Олег Юрійович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Пастушок Дмитро Ігорович
Леньо Орест Валерійович Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Козловська Світлана Іванівна
Чередько Данило Дмитрович Серницька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 3 Чередько Дмитро Адамович
Пахнюк Ілля Олександрович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради 3 Скачко Ірина Володимирівна
Мархайчук Іван Романович Вараська гімназія Вараської міської ради 3 Фетісенко Лідія Олександрівна
Найдич Артем Миколайович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат       ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Рибалко Олена Славянівна
Плісецька Еліна Ігорівна Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 3 Заверуха Ірина Борисівна
11-й клас
Леньков Станіслав Сергійович Корецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 1 Ковальчук Іван Віталійович
Музика Віктор Володимирович Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради 1 Работюк Микола Кузьмич
Дяденчук Владислав Вадимович Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 2 Войтович Леонтій Миколайович
Гнітецький Костянтин Юліанович Костопільська загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради 2 Козачок Людмила Василівна
Ольшанська Віолетта Вікторівна Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району 2 Тимочко Богдан Юхимович
Шалак Данило Володимирович Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Козловська Світлана Іванівна
Волочнюк Максим Іванович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Дуляницька Людмила Костянтинівна
Диханов Ярослав Юрійович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Дуляницька Людмила Костянтинівна
Бабійчук Мирослава Олександрівна Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенської районної ради 3 Степанюк Володимир Іванович
Устименко Данило Олександрович Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради 3 Харів Валентина Євстафіївна
Трофімюк Христина Валентинівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат        ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Петренчук Ірина Арсентіївна
Холод Олексій Русланович Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради 3 Семенюк Надія Іванівна
Лапюк Сергій Віталійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 3 Разкевич Дмитро Олексійович
Грабовська Анастасія Дмитрівна Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 3 Шнайдер Сергій Вікторович