Відомі імена переможців обласного етапу олімпіади з англійської мови

10.02.2020

Днями, 8 та 9 лютого, в Рівному пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. За перемогу змагався 81 учень закладів освіти області: 28 – 9-го, 27 – 10-го та 26 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні  закладів освіти Рівного – 6 призових місць, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»  – 5 призових місць; Березнівського району  – 4 призових місця,  Костопільського району та міста Вараш – по 3 призових місця.

По 2 переможці підготували педагоги: Боярчук Оксана Артемівна,  Вербецька Лілія Миколаївна, Ільчук Марія Петрівна та Голуб Людмила Захарівна.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Колодинський Андрій Олександрович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 1 Бабійчук Тетяна Петрівна
Костюкович Анна Іванівна Рівненська спеціалізована школа     І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради 1 Прислупська Катерина Сергіївна
Шихевич Анастасія Ігорівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Клименко Людмила Григорівна
Ліщук Аліна Ігорівна навчально-виховний комплекс «Кутянківська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів – дитячий садок» Острозької районної ради

2 Ліщук Світлана Феофанівна
Градюк Анна Віталіївна Вараська загальноосвітня школа      І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради 2 Мороченець Людмила Максимівна
Карпович Катерина Володимирівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 2 Боймиструк Надія Василівна
Попчук Надія Олександрівна Здолбунівська гімназія Здолбунівської раонної ради 2 Кушнірук Тетна Миколаївна
Хилюк Тетяна Миколаївна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 2 Степанова Олена Євгеніївна
Баглай Валерія олександрівна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради 3 Бебешко Катерина Олександрівна
Луць Вікторія Володимирівна Вараська загальноосвітня школа     І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Омельчук Ніна Віталіївна
Кулаковська Софія Петрівна Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради 3 Панюк Вікторія Анатоліївна
Герасимчук Ірина Миколаївна Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради 3 Кудра Ірина Миколаївна
Дубинецький Владислав Володимирович Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 3 Фаєвська Алла Василівна
Паробочий Павло Леонідович Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради 3 Довгопола Оксана Іванівна, Почтар Сніжана Анатоліївна
10-й клас
Левчик Анна Василівна Рівненська загальноосвітня школа   І – ІІІ ступенів № 8  Рівненської міської ради 1 Парфенюк Лариса Анатоліївна
Соболєва Анна Миколаївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Ланкіна Вікторія Володимирівна
Мініч Катерина Григорівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради 2 Богданець Світлана Кирилівна
Ватліцова Єлизаветта Тарасівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Боярчук Оксана Артемівна
Радіо Віта Віталіївна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Федорчук Аліса Олександрівна
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Голуб Людмила Захарівна, Волчецька Людмила Анатоліївна
Мельничук Наталія Олегівна Смизька загальноосвітня школа      І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району 2 Мирончук Юлія Богданівна
Тишковець Іванна Олексіївна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Голуб Людмила Захарівна
Сасюк Уляна Ігорівна Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 Рибачук Світлана Павлівна
Кренько Назарій Сергійович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради 3 Хрипта Алевтина Михайлівна
Березецький Данило Сергійович Комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради 3 Шакура Ольга Миколаївна
Артюх Тетяна Ігорівна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Ільчук Марія Петрівна
Стельмах Дмитро Юрійович Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів     № 6 Костопільської районної ради 3 Вербецька Лілія Миколаївна
Ланцута Ангеліна Юріївна Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради 3 Курій Ольга Андріївна
11-й клас
Добридник Дмитро Дмитрович Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 1 Сафонова Юлія Миколаївна
Цибульська Тетяна Ростиславівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Боярчук Оксана Артемівна
Онищук Богдана Миколаївна Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради 2 Назаренко Вікторія Вікторівна
Кульчинська Анна Святославівна Рівненська спеціалізована школа     І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 2 Карплюк Зоряна Михайлівна
Коваленко Роман Михайлович Рівненська спеціалізована школа      І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради 2 Бондар Ірина Валеріївна
Польова Ангеліна Михайлівна Здолбунівська гімназія Здолбунівської раонної ради 2 Ільящук Галина Ярославівна
Кухтій Лідія Вадимівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Романюта Лариса Василівна
Стєшина Софія Ігорівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів     № 6 Костопільської районної ради 3 Вербецька Лілія Миколаївна
Варфалюк Вікторія Вадимівна Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 3 Матюшок Вікторія Анатоліївна
Малихіна Ірина Олегівна Вараська гімназія Вараської міської ради 3 Ксьондзик Євгенія Павлівна
Рябчинська Ірина Юріївна Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Ільчук Марія Петрівна
Лавренюк Анна Юріївна Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради 3 Гузінська-Вавіліна Олена Валентинівна
Тимошицький Данило Юрійович Сарненська гімназія Сарненської районної ради 3 Бойко Наталія Кирилівна