Відкрився Музей «Становлення української нації»

11.09.2019

Відкрився Музей «Становлення української нації». Деталі за посиланням

Музей «Становлення української нації» – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.

Історію нашої країни неодноразово переробляли, але зараз є велика нагода об’єктивно відтворити справжню історію України та її роль у формуванні європейської спільноти, показати яскраві історичні події та постаті, якими може пишатися наш народ.

Надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави. За 1,5-2 години Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Ви пройдете через 25 експозицій та побачите сюжети з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів.

Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування. З музеєм співпрацювала велика команда вчених та експертів: історики, археологи, етнографи, скульптори, дизайнери.

В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, відчуття гідності та патріотизму.

Контакти
м. Київ, вул. Лаврська, 27
Експозиції музею розташовані з тильної сторони монументу Батьківщина-Мати на мінус першому поверсі в головному корпусі Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.
+38 (099) 015-04-52
info@museumsun.org

щоденно з 9:00 до 20:00