Відбулося засідання регіональної ради професійної освіти Рівненської області

19.05.2017

18 травня 2017 року на базі Вищого професійного училища № 1 (м.Рівне, С.Бандери, 69а) відбулося засідання регіональної ради професійної освіти Рівненської області.

У засіданні  взяли  участь: начальник  управління  освіти і науки  облдержадміністрації Г.Таргонський,  заступник начальника управління – начальник відділу  професійно-технічної  та  вищої  освіти  управління  освіти і науки   облдержадміністрації П.Коржевський, заступник начальника відділу  професійно-технічної  та  вищої  освіти  управління  освіти і науки   облдержадміністрації О.Полюхович, головний спеціаліст відділу  професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки   облдержадміністрації О.Ярмолюк, члени регіональної ради професійної освіти Рівненської області, директори професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області, роботодавці.

У ході засідання розглянуто питання:

забезпечення фінансування закладів професійної освіти як передумова формування сучасного кваліфікованого робітника;

впровадження державних стандартів професійно-технічної освіти на модульно – компетентнісній основі;

про погодження прогнозних показників потреби у кадрах на регіональному ринку праці 2017-2019 роки;

про погодження регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах Рівненської області на 2017 рік.

За підсумками засідання регіональної ради професійної освіти Рівненської області ухвалено рішення погодити прогнозні показники потреби у кадрах на регіональному ринку праці 2017-2019 роки; регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у професійно-технічних навчальних закладах Рівненської області на 2017 рік.

У межах  регіональної ради професійної освіти Рівненської області було оглянуто матеріально-технічні бази Вищого професійного училища №1                    м. Рівне та державного навчального закладу “Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі”.