Відбулося засідання обласного штабу щодо проведення гри «Сокіл» («Джура»)

23.03.2018

У Рівненській обласній станції юних туристів відбулось організаційне засідання Обласного штабу (Головної суддівської колегії) з проведення II (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Засідання проходило за участі координатора штаба, начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Святослава Сидорука.

Присутні обговорили Типові правила та умови проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), розроблені та затверджені Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, У ході дискусії, було прийнято рішення про розробку та оприлюднення Правил і критеріїв оцінювання  змагань та конкурсів гри «Джура» для Рівненської області, де будуть враховані регіональні особливості та відмінності. Обговорили необхідність внесення новацій та змін у програму таборувань і пропозиції, які були озвучені керівниками гуртків військово-патріотичного спрямування.