Відбулось нагородження переможців конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

14.03.2018

Відбулося нагородження переможців ІІІ етапу XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Темою цьогорічного конкурсу стали слова В’ячеслава Липинського «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути». Вихованці загальноосвітніх і позашкільних закладів, шкіл естетичного виховання та ПТНЗ Рівненщини надіслали понад 160 робіт.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості має cімнадцятирічну історію і користується незмінною популярністю серед юних обдарувань Рівненщини. Цього року у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення, а й знання історії, засвідчили власну життєву позицію.

У церемонії  нагородження начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Святослав Сидорук зазначив: «Відрадно, що українські нащадки бережуть традиції, націю та державність».

Журі обрало по 5 переможців у номінаціях «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Найкращі роботи організатори вже відправили у Київ для участі в фінальному етапі ХVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.