Відбулася Рада професійної освіти регіону

18.05.2018

16 травня 2018 року на базі Квасилівського професійного ліцею відбулася Рада професійної освіти Рівненської області. У засіданні взяли участь:

заступник голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, яка ознайомила присутніх із концепцією реалізації державної політики у сфері професійної освіти;

заступник начальника управління Петро Коржевський представив присутні модель  модернізація системи формування трудового потенціалу Рівненщини та презентував результати  Європейського проекту «Покращення системи кадрів для Волинського субрегіону» також запропонував розглянути обсяги регіонального замовлення робітничих кадрів та молодших спеціалістів на 2018 рік для закладів професійно-технічної освіти  Рівненської області.

У рамках зустрічі члени регіональної ради та запрошені директори професійно-технічної освіти регіону взяли участь у майстер – класі з діагностики та регулювання кутів розвалу-сходження коліс автомобіля; перевірка світла фар автомобіля за допомогою сучасного тестера, оглянули матеріально-технічну базу Квасилівського професійного ліцею.

Нагадаємо, в області підготовку кваліфікованих робітників здійснює        25 навчальних закладів державної форми власності, з них: 19 професійно-технічних навчальних закладів: 10 – вищих професійних училищ; 8 – професійних ліцеїв; 1 – центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну;4 навчальні заклади при кримінальновиконавчих установах закритого типу; 2 вищі навчальні заклади І – ІІ рівнів акредитації. Також функціонує відомче професійно-технічне училище відокремленого підрозділу «Рівненська АЕС» ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.  Середньорічний контингент у професійно-технічних навчальних закладах Рівненської області становить 11 тис. учнів і слухачів.