Вчителі Рівненщини святкували День працівників освіти

03.10.2019

У Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. В урочистостях взяли участь представники влади, управління освіти та головні винуватці святкування – освітяни краю.

Не випадково, що День вчителя святкують саме восени. Адже осінь – пора врожаю, так само і вчителі сіють рясний врожай в душах підростаючого покоління.

Освітян Рівненщини привітав перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, який наголосив на тому, що тільки завдяки зусиллям вчителів діти можуть стати розумними, а у майбутньому і успішними.

«Щоденно, ви, дорогі педагоги, виховуєте безліч дітей – чужих і своїх. Щодня ви навчаєте тих, хто йде вперед і приходить їм на заміну, хто закінчує заклад і вступає далі, хто стає фахівцем і вашим колегою. Вам щороку доводиться починати усе заново. Нехай ваша мудрість надихає молоді покоління бути схожими на вас, а самовідданість та творче натхнення  допомагають  зреалізувати власні амбітні плани та сподівання», – звернувся до освітян начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» отримала директорка Острозької спеціальної школи № 2 І-ІІ ступенів Галина Бернадська.

Також на святкуванні почесними грамотами та нагрудними знаками нагородили тих освітян, які зробили значний особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини.

Урочистості продовжили святковим концертом.

Більше фото за посиланням та посиланням 2

Spysok-nahorodzhenyh