Вчителі-предметники підвищували кваліфікацію

13.04.2018

У Рівненському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти  проходять курси підвищення кваліфікації для 25 вчителів предмета «Захист Вітчизни».

У рамках програми було проведено  практичне заняття з вогневої (різні види озброєння), тактичної та інженерної підготовки в умовах військового полігону.

Досвід попередніх років засвідчив, що співпраця з питань  військово-патріотичного виховання учнівської молоді між обласною державною адміністрацією, управлінням освіти і науки РОДА, оперативним командуванням «Захід» та військовими підрозділами Збройних Сил України дає позитивний результат.

Саме тому, впродовж року, запланований ряд заходів і для учнів.

А саме:

– організація  практичного ознайомлення із будовою стрілецької зброї (в тому числі розбирання – збирання  автомата), ознайомлення з різними видами озброєння та військової техніки, з умовами проходження служби та побутом військовослужбовців;

– проведення обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”);

– організація одноденних (кількаденних) навчальних занять з вогневої, стройової, тактичної, та інших видів підготовки для  вчителів  предмету «Захист Вітчизни»;

– популяризація військової служби шляхом організації відвідування учнівською молоддю військових частин;

– організація триденних навчально-польових зборів для випускників закладів загальної середньої освіти окремих районів, міст області.

Орієнтовна кількість учнів, яка буде залучена – 3 200 осіб.