Вараські освітяни навчають за методикою Монтессорі

06.02.2019

Освітяни міста Вараша, які  багато років працюють  за методом наукової педагогіки  Марії  Монтессорі, вкотре змогли підвищити свій рівень кваліфікації  до міжнародного:   1-2 лютого 2019 року на семінарі-тренінгу Марші Стенснл (США)  “Монтессорі-педагогіка і співпраця з батьками” для керівників та педагогів  з досвідом роботи (в рамках  курсу “Шлях до успіху”) побували вихователь ЗДО № 7 Людмила Олексіївна Федорук, директор ЗДО № 7 Людмила Миколаївна Верешко, вихователь НВК № 10 Людмила Петрівна Рибчинчук та  директор НВК № 10 Алла Євгеніївна Саковець.

Семінар-тренінг  Марші Стенсел був присвячений одній з найважливіших складових  роботи  в  закладі освіти – роботі з батьками. Під час проведення тренінгу розкривались механізми  залучення батьків до партнерства і співпраці, проводились презентації та майстер-класи, аналізувались конфліктні ситуації та методи їх вирішення, обговорювались шляхи створення  спільноти батьків-однодумців, які виховують дітей  на засадах  Монтессорі-педагогіки. За підсумками даного семінару-тренінгу вихователі Федорук Людмила Олексіївна  та   Рибчинчук Людмила Петрівна успішно завершили курс навчання та інтернатури в Українському  Монтессорі центрі та отримали відповідні дипломи.

Варто зазначити, що педагоги міста Вараш впродовж  24 років послідовно та успішно співпрацюють з Українським  Монтессорі центром (УМЦ) в м.Києві. А з 2003 року ЗДО №7  та НВК №10 є опорними закладами в Рівненській області щодо  впровадження  даного наукового методу в практику роботи  закладу дошкільної освіти.