В Рівному змагалися більше сотні знавців історії зі всієї області

23.01.2020

       У середу, 22 січня на базі Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 8 пройшов  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагалися 107 учнів закладів освіти області: 28 – 8-го класу, 26 – 9-го класу, 26 – 10-го класу та 27 – 11-го класу.

Найкращі результати показали учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів»  –  9 призових місць, м. Рівне – 6 призових місць, Сарненського району – 5 призових місць, Костопільського району – 4 призові місця, закладів освіти Березнівського, Демидівського,  Здолбунівського, Зарічненського та Рівненського районів – по 3 призових місця.

Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Галина Іванівна – 5 переможців,  Чепела Людмила Вікторівна – 3 переможці, Кравчук Олена Василівна, Гуменюк Ольга Валеріївна, Омельчак Тетяна Анатоліївна, Малецька Тетяна Володимирівна, Киричук Юлія Володимирівна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади

8-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Блонська Мілена Романівна Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради 1 Чепела Людмила Вікторівна
Колесова Юлія Петрівна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 1 Саханчук Віра В’ячеславівна
Сосинець Анна Володимирівна Вараська гімназія Вараської міської ради 2 Петрович Наталія Григорівна
Гречана Ольга Андріївна Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради 2 Сацик Людмила Віталіївна
Дунаш Олександра Михайлівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Носальчук Галина Іванівна
Бабич Анна Олегівна Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Ясюк Людмила Володимирівна
Бихалець Андрій Юрійович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 Панчук Олена Миколаївна
Приварська Софія Вікторівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Носальчук Галина Іванівна
Дубейко Анастасія Олександрівна Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради 3 Кочупалова Мирослава Аркадіївна
Близнюк Ілля Юрійович Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради 3 Ткаченко Тетяна Михайлівна
Яша Діана Анатоліївна Сарненська гімназія Сарненської районної ради 3 Капранчук Марія Федорівна
Бриж Марія Богданівна Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради 3 Запухляк Валентина Артемівна
Ломако Андрій Сергійович Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Войтович Катерина Анатоліївна
Козачук Тарас Миколайович Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради 3 Малецька Тетяна Володимирівна
9-й клас
Шевчук Анастасія Андріївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради 1 Киричук Юлія Володимирівна
Буряков Максим Олегович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 Архулік Віта Михайлівна
Грязнов Віталій Едуардович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Кравчук Олена Василівна
Корнійчук Рувим Михайлович Мутвицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради 2 Андросюк Тамара Анатоліївна
Цибульський Роман Ростиславович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Кравчук Олена Василівна
Потапчук Аліна Русланівна Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради 2 Чепела Людмила Вікторівна
Никитюк Анастасія Андріївна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради 3 Торчило Людмила Іванівна
Оленченко Микола Сергійович Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради 3 Чепела Людмила Вікторівна
Черпак Іван Михайлович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради 3 Боковець В`ячеслав Миколайович
Каніболоцький Максим Олегович Бронницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Рівненської районної ради 3 Філончук Андрій Якович
Грязін Іван Андрійович Корецький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІ ступенів – ліцей» Корецької районної ради 3 Мархальчук Наталія Ростиславівна
Юрковський Тарас Сергійович Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 3 Пилипюк Надія Володимирівна
Фінюк Ірина Михайлівна Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівської районної ради 3 Романовська Валентина Володимирівна
10-й клас
Гелета Вікторія Валеріївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Носальчук Галина Іванівна
Альошин Роман Ігорович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 1 Носальчук Галина Іванівна
Корнійчук Анастасія Русланівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Носальчук Галина Іванівна
Михайлова Олександра Юріївна Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради 2 Симончук Сергій Дмитрович
Друзь Олександр Валерійович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 2 Гуменюк Ольга Валеріївна
Байрамова Тетяна Бабірівна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 2 Саханчук Володимир Михайлович
Вʼюн Катерина Володимирівна Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради 2 Солімчук Олена Іванівна
Марачук Андрій Володимирович Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Рівненської міської ради 3 Бруцький Олександр Тимофійович
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Комар Наталія Миколаївна
Бурець Катерина Василівна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 Стасюк Микола Валерійович
Ковтун Денис Петрович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича Березнівської районної ради 3 Гуменюк Ольга Валеріївна
Марковець Роман Олегович Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної радиі 3 Губеня Інна Володимирівна
Сидорук Владислав Олегович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 Загоруйко Софія Володимирівна
11-й клас
Лустюк Марія Ігорівна Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненської районної ради 1 Лустюк Юлія Аркадіївна
Перестюк Владлен Олегович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 Здолбунівської районної ради 2 Місікова Алла Миколаївна
Севастьянов Олександр Віталійович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Омельчак Тетяна Анатоліївна
Шліхта Оксана Миколаївна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 2 Омельчак Тетяна Анатоліївна
Журба Катерина Володимирівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 2 Березюк Галина Володимирівна
Протуренко Вадим Олександрович Студянський ліцей Смизької селищної ради Дубенського району 2 Пахалюк Ольга Михайлівна
Дяденчук Владислав Вадимович Зарічненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради 3 Супрунюк Наталія Станіславівна
Калінчук Дарина Миколаївна Вітковицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради 3 Калінчук Микола Миколайович
Новак Софія Ярославівна Сарненський районний ліцей «Лідер» Сарненської районної ради 3 Басова Ольга Миколаївна
Новіцький Владислав Юрійович Опорний заклад  Демидівський ліцей Демидівської селищної ради 3 Смаль Марія Василівна
Лавренюк Анна Юріївна Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради 3 Малецька Тетяна Володимирівна
Воробей Максим Віталійович Селецький загальноосвітній заклад середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради 3 Хомич Людмила Михайлівна
Данилюк Ярослав Юрійович Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 «Школа-Ліцей» Рівненської міської ради 3 Киричук Юлія Володимирівна
Біла Аліна Миколаївна Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради 3 Антонюк Тетяна Олексіївна
Поровчук Тарас Віталійович Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради 3 Конончук Олександр Анастасійович