В Острозькій академії розпочала роботу літня школа з академічної доброчесності

26.06.2018

У Національному університеті «Острозька академія» впродовж 26-29 червня 2018 року працюватиме літня школа з академічної доброчесності. Учасниками є 39 представників з різних регіонів України.

Тематика вибрана не випадково, адже закон України «Про освіту», зокрема стаття 42, присвячена саме академічній доброчесності.

Із вітальним словом до учасників звернулися: доктор психологічних наук, професор, ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, голова постійної комісії РОР з питань гуманітарної політики Алла Черній, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки РОДА Олег Пекарський.

Мета Літньої школи: ознайомити керівників і педагогів закладів загальної середньої освіти, керівників та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти з основами академічної доброчесності та сформувати передумови для впровадження принципів академічної доброчесності в системі вищої та загальної середньої освіти.

«Питання академічної доброчесності сьогодні є надзвичайно актуальним. Не випадково для проведення Літньої школи обрали саме цей заклад. Адже, Острозька академія демонструє академічну доброчесність та є взірцем того, як необхідно працювати і створювати таку атмосферу в закладі, щоб сюди хотіли приїжджати та вступати абітурієнти», — зазначив у вітальному слові Олег Пекарський.