В області визначили кращих у трудовому навчанні

17.01.2020

Впродовж двох днів, 15 та 16 січня, в Рівному проходив ІІІ (обласний)  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) окремо серед юнаків та дівчат.

Серед юнаків за перемогу змагалися 21 учень 9 класу та 22 учні 11 класу закладів освіти області. Найкращі результати показали команди Гощанського району – 3 переможці, Володимирецького, Млинівського, Радивилівського, Рокитнівського, Сарненського  районів, м. Рівне та комунального закладу “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” – по 2 переможці. По 2 призери підготували педагоги Якимчук Юрій Сильвестрович, Золотов Володимир Павлович та Захарчук Олександр Петрович.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Кожевніков Антоній Олександрович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради 1 Вознюк Сергій Мефодійович
Козаченко Максим Олегович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради 1 Золотов Володимир Павлович
Гірняк Олександр Валерійович Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району 2 Циганюк Леонід Аркадійович
Мордас Олександр Русланович Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області 2 Якимчук Юрій Сильвестрович
Крутій Владислав Володимирович Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району 2 Крутій Володимир Анатолійович
Корнієвський Іван Леонідович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 2 Захарчук Олександр Петрович
Шерстюк Максим Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа – колегіум” ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради 3 Аврамишин Анатолій Олександрович
Ящук Володимир Віталійович Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради 3 Кроль Олег Олександрович
Бокієв Володимир Володимирович Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районої ради 3 Журавель Микола Андрійович
Шевчук Віталій Русланович Курозванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради 3 Клубук Іван Васильович
Апончук Олег Русланович Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Проневич Віталій Миколайович
11-й клас
Кибукевич Дмитро Федорович Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради 1 Золотов Володимир Павлович
Новак Юрій Андрійович Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей»    № 19 Рівненської міської ради 1 Остроголов Юрій Пилипович
Перета Андрій Богданович Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району 2 Шнирук Вікторія Михайлівна
Фурманець Назар Степанович Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради 2 Варійчук Микола Васильович
Усік Руслан Андрійович Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради 2 Момоток Юрій Володимирович
Петролюк Дмитро Сергійович Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради 2 Коханець Володимир Анатолійович
Горбатюк Максим Васильович Навчально-виховний комплекс “Сіянцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” Острозької районної ради 3 Ковальчук Іван Костянтинович
Стрельчук Ярослав Вікторович Комунальний заклад “Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради 3 Захарчук Олександр Петрович
Чорний Микола Сергійович Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради 3 Галайчук Михайло Михайлович
Мордас Павло Анатолійович Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області 3 Якимчук Юрій Сильвестрович
Хрящевський Віталій Вікторович Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кричильської сільської ради Сарненського району 3 Оласюк Сергій Миколайович, Климець Іван Миколайович
Заєць Ілля Олегович Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району 3 Васевич Руслан Володимирович

Серед дівчат в олімпіаді взяли участь 21 учениця 9 класу та 17 учениць 11 класу  закладів освіти області. Найкращі результати показали учениці Здолбунівського району – 4 призерки, Володимирецького району  –  3 призерки, по 2 призових місця вибороли команди Березнівського,  Костопільського, Рокитнівського районів та м. Рівне. По дві переможниці олімпіади підготували педагоги Тіт Олена Петрівна, Стєшина Наталія Ігорівна, Вакуліч Людмила Іванівна.

Переможниці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Рабець Вероніка Дмитрівна Костопільська загальноосвітня школа – комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 1 Стєшина Наталія Ігорівна
Красько Вікторія Вікторівна Орв’яницький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицької районної ради 1 Буткевич Олена Іванівна
Чикалюк Мирослава Володимирівна Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс “Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня” Березнівської районної ради 2 Ворожбит Галина Анатоліївна
Юшко Мирослава Сергіївна Здовбицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Здолбунівської районної ради 2 Юшко Світлана Петрівна
Лозян Олена Павлівна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради 2 Тіт Олена Петрівна
Ковальчук Марія Олександрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Вакуліч Людмила Іванівна
Кравчук Інна Сергіївна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 3 Савчук Лариса Василівна
Большая Аліна Олександрівна Володимирецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 3 Картава Оксана Віталіївна
Притула Христина Святославівна Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2-ліцей” імені    П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради 3 Кіщун Галина Миколаївна
Березюк Соломія Віталіївна Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Демидівського району 3 Новосад Людмила Костянтинівна
Петрусь Анастасія Олександрівна Корецька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1 Корецької міської ради 3 Коробка Людмила Анатоліївна
11-й клас
Ковальчук Катерина Олександрівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 1 Вакуліч Людмила Іванівна
Кирильчук Дарина Михайлівна Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І–ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 1 Стєшина Наталія Ігорівна
Берташ Анастасія Сергіївна Рокитнівський навчально-виховний комплекс “Школа І ступеня-гімназія” Рокитнівської районної ради 2 Тіт Олена Петрівна
Котик Юлія Анатоліївна Березнівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей з професійним навчанням” Березнівської районної ради 2 Дімітрієва Галина Петрівна
Шилан Валентина Юріївна Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 2 Шевчук Віта Петрівна
Крестинська Наталія Василівна Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 Рівненської міської ради 3 Жуковська Наталія Юріївна
Горчак Анна Олександрівна Здолбунівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради 3 Гаврилюк Оксана Володимирівна
Романик Вікторія Олександрівна Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради 3 Тирак Оксана Борисівна
Бондарчук Світлана Андріївна Білашівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Здолбунівської районної ради 3 Мачелюк Світлана Валеріївна