В НУВГП обговорили стан здоров’я нації

16.03.2019

У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась ІV науково-методична конференція „Шляхи збереження і зміцнення здоров’я”. Мета конференції – звернути увагу населення на стан здоров’я нації та вдосконалити шляхи його зміцнення. В рамках конференції розглянуто питання: стан здоров’я нації, сучасні досягнення у збереженні та зміцненні здоров’я, фізична терапія, фізична реабілітація пацієнтів різних нозологічних груп, фізичне виховання, ерготерапія, рекреація, лікувальна фізична культура. Учасниками конференції стали 30 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рівненської області.

Василюк Тетяна, Вознюк Аліна, вихованки гуртка „Екологічний театр” комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради (керівник Лілія Шехтер, завідувач організаційно-масового відділу) презентували роботу „Використання методів музико-арт-природотерапії – один із шляхів покращення здоров’я нації”. Під час захисту гуртківці розповіли про результати впливу здоров’язберігаючих технологій музичного, театрального мистецтва, що гармонійно поєднуються з вивченням природи під час занять на гуртку, який відвідують п’ятий рік поспіль.

За результатами науково-методичної конференції учасниці посіли ІІ місце, отримали кубок переможця, призи та відвідали урочистий концерт з нагоди святкування першої річниці створення Навчально-наукового інституту охорони здоров’я. За матеріалами конференції буде видано збірник праць школярів.