В інституті права обговорили рівненську освіту та зарубіжний досвід

09.02.2018

Ректор КУП НАН України Юрій Бошицький зустрівся з начальником управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорієм Таргонським аби обговорити освітянські питання.

Важливість діалогу з очільником освіти  Рівненщини засвідчила також присутність професора Вісбаденської школи бізнесу, голови Українсько-німецької спілки юристів Райнера Ведде та директора Рівненського інституту КУП НАНУ Володимира Якимчука. Особливу увагу було акцентовано на тому, що у сучасних умовах реформування системи освіти України потребує оновлення її змісту, що полягає у відкритості зарубіжному досвіду, втіленні перспективних технологій розвитку, оволодінні педагогічними формами освітньої взаємодії зі студентами.

targonskiy.jpg

Серед найближчих спільних проектів було обговорено організацію на базі Рівненського інституту  КУП НАНУ Міжнародної літньої школи бізнесу і права, що являтиме собою  інтенсивний  навчальний курс для юристів, присвячений міжнародним і європейським стандартам у галузі корпоративного права,  ствердженні  основоположних цінностей – гідності, свободи, рівності, справедливості, демократії, верховенства права і прав людини. З-поміж багатьох проблем, які стали предметом зустрічі, було обговорення розвитку зеленого туризму.
Юрій  Бошицький підкреслив, що Рівненський інститут  КУП НАНУ і надалі залишатиметься флагманом юридичної освіти Рівненщини.