Управлінці Рівненщини зустрілись з лідерами учнівського самоврядування

27.10.2017

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук та обласний очільник освіти Григорій Таргонський зустрілись із молодими, амбітними лідерами та координаторами учнівського самоврядування області.

На зустріч зібралось 58 шкільних активістів із 13 районів та 8 об’єднаних територіальних громад області задля відвертої розмови.

Хлопці та дівчата розпитували про лідерські якості, про мотивацію, про освіту, потенціал, хобі, кумирів та багато іншого. Розмова велась у невимушеній, відвертій атмосфері.

Поділився своїм рецептом успіху і  заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко: «Потрібно завжди пам’ятати, що, успіх — це розуміння своєї мети, а не чужої. І у жодному разі не можна впадати у відчай, коли щось не вийшло, потрібно розібрати помилки, які допустили, і йти далі».

Школярам провели екскурсію коридорами Рівненської обласної ради, де вони  мали змогу роздивитися кабінети чиновників, пообідати в їдальні та сфотографуватися з представниками виконавчої влади.

«Якщо ви потрапили до цієї зали – ви вже заявили про себе. У вас інший світогляд, підходи, парадигми, неупереджений погляд. Не будьте байдужими і розвивайтесь, примножуйте вже набуті знання», — зауважив Григорій Таргонський.

Ігор Тимошенко висловив сподівання, що молодіжні лідери мають щире бажання працювати на авторитет області, запропонував разом створювати та реалізовувати молодіжні проекти.

А Олександр Корнійчук запросив шкільних лідерів на день самоврядування у адміністративні кабінети та сесійну залу обласної ради. Така пропозиція неабияк зацікавила старшокласників, адже на власні очі можна буде побачити роботу обласних управлінців та депутатів.

Наприкінці зустрічі головний освітянин області наголосив на тому, що готовий і надалі співпрацювати з органами учнівського самоврядування та підтримувати будь-які молодіжні починання.