Управління освіти і науки Рівненської ОДА інформує про початок літньої оздоровчої кампанії

13.05.2019

Управління освіти і науки Рівненської ОДА інформує про початок літньої оздоровчої кампанії 2019 року.

Управлінням освіти і науки облдержадміністрації була проведена онлайн-нарада для  спеціалістів органів управління освітою щодо оздоровлення та відпочинку дітей за участю представників Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Звертаємо увагу, що оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, відбувається не лише влітку, а й упродовж всього року. Вікова категорія дітей – від 7 до 18 років.

«Питання організації відпочинку та оздоровлення дітей є невід’ємною складовою державної політики України. Влітку 2019 року планується організувати роботу 104 таборів з денним перебуванням, які функціонуватимуть на базі закладів загальної середньої освіти. Активним відпочинком планується охопити близько 12 тисяч учнів. Першочергово будуть охоплені діти пільгових категорій», – зазначила заступник начальника – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки ОДА Ольга Ладюк.

Відповідно до «Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення і відпочинку, санаторіїв на період 2022 року» в поточному році планується оздоровлення та відпочинок учнів-переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних змагань, спартакіад. Також, заплановане функціонування 93 тематичних змін щодо вивчення та застосування іноземних мов, творчого та спортивного спрямування, із використанням пластової методики, активним відпочинком у яких планується охопити 5807 учнів.

 «З обласного бюджету на 2019 рік для організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей  передбачено 7500,0 тисяч гривень, зокрема: 6256 тисяч гривень – для оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років, які потребують соціальної уваги та підтримки, шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок; 1045 тисяч гривень – передбачено для оздоровлення 56 дітей з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися, разом з одним із батьків або особою, що їх замінює; 199,0 тисяч гривень – для оздоровлення та відпочинку 36 дітей, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту», – зауважила начальник управління соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Вікторія Дворак.