Учнівський турнір юних філософів та релігієзнавців.

08.04.2019

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних філософів та релігієзнавців.

За перемогу змагалось 8 команд (40 учнів): Березнівського, Рівненського та Сарненського районів, вищого професійного училища № 1 м. Рівне, Костопільської ЗОШ № 3 І – ІІІ ступенів, Костопільської ЗОШк І – ІІІ ступенів № 6 та Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т.Г.Шевченка» та Радивилівської ОТГ.

У підсумку, І місце виборола команда Костопільської ЗОШ № 3 І – ІІІ ступенів у складі: Лукомська Діана, Климець Катерина та Радько Мирослава, учениці 9 класу; Біла Аліна та Головчак Анастасія, учениці 10 класу (вчитель Антонюк Тетяна Олексіївна).

ІІ місце
Команда Костопільського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені Т.Г.Шевченка» у складі: Похозей Марина, учениця 9 класу, Хоменюк Софія та Чумаченко Олександра, учениці 10 класу, Гальків Ілля та Нікулін Назар, учні 11 класу (учитель Удодік Наталія Антонівна).

ІІІ місце
Команда вищого професійного училища № 1 м. Рівне у складі: Левченко Дмитро, Крот Віктор, Гольнко Давид, Касянчук Дмитро та Прус Олександр (учитель Красовський Андрій Васильович).
Команда Сарненського району у складі: Макаревич Ольга, та Сосюк Софія учениці 10 класу, Пархомчук Ірина, Коханевич Марія і Заєць Наталія, учениці 11 класу, (вчителі: Капранчук Марія Федорівна, Басова Ольга Миколаївна, Заєць Наталія Степанівна).

Члени журі відзначили високий рівень підготовки учасників турніру та злагоджену командну гру.