Учні Володимирецького колегіуму виховуються з патріотизмом

21.12.2017

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко із робочою поїздкою відвідала Володимирецький районний колегіум.

Варто зазначити, що у цьому навчальному закладі вже понад 10 років до системи входить патріотичне виховання, адже до чотирьох інших профілів долучили і військово-спортивний.

Старшокласники, серед яких є дівчата, періодично беруть участь у вогневих тренуваннях, стрільбах, знайомляться із військовою технікою та озброєнням, роботою кінологічної служби.  Такі навчання проводяться лише завдяки налагодженій співпраці з військовими частинами Національної гвардії України.

«Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, активної громадянської позиції. Навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України. Адже діти мають безпосередній зв’язок із тим, що відбувається в країні, бо у багатьох із них батьки знаходяться у зоні АТО, працюють волонтерами, беруть участь у громадських акціях», – зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Директор закладу ознайомив гостей із експозиціями шкільного музею. Серед експонатів – речі із зони АТО.