Учні та студенти з Рівненщини здобули призові місця у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

18.05.2020

За результатами конкурсу учні та студенти з Рівненщини здобули три перших, п’ять других та шість третіх місць.

 «Щиро вітаю наших переможців. Ці талановиті діти та студентська молодь є гордістю не лише Рівненщини, але й всієї країни. Бажаю нових здобутків та перемог, впевнено йти до своєї мети та підкорювати нові вершини», – розповів в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської облдержаднімістрації Олександр Набочук.

Переможці конкурсу

 

ПІБ Клас, курс Назва закладу освіти ПІБ вчителя, викладача
І місце
Коломис Юлія Іванівна 7 клас Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради Поліщук Наталія Василівна
Ничипорук Софія Миколаївна 11

клас

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Мордас Марія Федорівна
Марценюк Тетяна Вікторівна 5 курс Національний університет «Острозька академія» Хом’як Іван Миколайович
ІІ місце
Себа Христина Іванівна 5 клас Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради Савчук Катерина Вікторівна
Кушнір Христина Василівна 6 клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради Черуха Ірина Володимирівна
Андрієш Валерія Валеріївна 9 клас Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівської районної ради Поліщук Наталія Василівна
Талащук Катерина Андріївна 10 клас Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради Венцурик Людмила Михайлівна
Баковчук Ірина Станіславівна 2 курс Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна
ІІІ місце
Долинська Наталія Ігорівна 6 клас Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради Тиндикевич Ірина Володимирівна
Блищик Дарія Валеріївна 7 клас Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради Сівицька Галина Данилівна
Царук Анна Миколаївна 8 клас Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  № 3 Рокитнівської районної ради Щерба Валентина Матвіївна

 

Киричук Богдана Сергіївна 11 клас Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради Ющак Емілія Ростиславівна
Кирилюк Іванна Юріївна 3 курс Державний професійно-технічний навчальний заклад “Острозьке вище професійне училище” Коженевська Людмила Мирославівна
Кухарук Світлана Вікторівна

 

 

2 курс Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України” Кристопчук Тетяна Євгенівна