Учні Рівненщини змагалися в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання

13.12.2019

З 11 по 12 грудня на Рівненщині пройшов обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді. У заході взяли участь 5 команд (12 учасників). Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років). Організатором конкурсу є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради був проведений.

Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувалась у 2 етапи: розробки друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники приступили до монтажу самого радіоелектронного пристрою. Вироби учасників оцінювались за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначалися переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

В підсумку змагань перемогу здобули:

І місце – команда м. Рівного (міський центр творчості учнівської молоді);

І місце – команда Сарненського району (районний Будинок дітей та молоді);

ІІ місце – команда Костопільського району (Костопільський центр технічної творчості та комп’ютерних технологій);

ІІІ місце – команда м. Дубна (міська станція юних техніків).

Переможці і призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та кубком.

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення технічних знань в галузі вітчизняної та світової радіоелектроніки, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, пропаганди та популяризації науково-технічної творчості серед учнівської молоді області.