Учні Рівненщини змагалися в обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій

17.02.2020

Днями, 15 та 16 лютого, в Рівному пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагалися 79 учнів закладів освіти області: 25 – 9-го, 28 -10-го та 26 – 11-го класів.

Найкращі результати показали учні закладів освіти міста Вараш та Здолбунівського району – по 5 призових місць, міста Рівне та Гощанського району – по 4 призових місця,  Володимирецького,  Дубровицького та Млинівського районів –  по 3 призові місця.

Найбільше переможців підготували педагоги:   Грушевська Тетяна Володимирівна та Яремов Володимир Адамович  – по 3, Антонів Тетяна Віталіївна, Паламарчук Юрій Степанович, Мельник Олена Петрівна, Добридник Олександр Миколайович та Галик Олександр Іванович – по 2 переможці.

Переможці олімпіади

9-й клас

ПІБ учня Назва навчального закладу Місце ПІБ вчителя
Чубинський Вадим Віталійович Іваницька філія Головинського ліцею Костопільської районної ради 1 Савчук Вікторія Сергіївна
Колесова Юлія Петрівна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1 Яремов Володимир Адамович
Євпат Христина Петрівна Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради 2 Карчевський Олександр Миколайович
Ульянов Олександр Сергійович Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 2 Добридник Олександр Миколайович
Шерсюк Максим Олександрович Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради 2 Вінінчук Оксана Григорівна
Коржик Андрій Іванович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради 2 Паламарчук Юрій Степанович
Рижа Вікторія Олегівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Босюк Ольга Миколаївна
Литвинчук Ілля Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Мельник Олена Петрівна
Слобода Ірина Василівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Мамчич Мирослава Сергіївна, Мельник Олена Петрівна
Василевський Денис Віталійович Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради 3 Сасюк Ігор Тарасович
Хмарук Олег Юрійович Рівненська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 11 Рівненської міської ради 3 Моцна Ольга Ярославівна
Паріпа Вікторія Василівна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Галик Олександр Іванович
Нєдєльська Анна Ігорівна Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Галик Олександр Іванович
 

10-й клас

Мосницький Сергій Сергійович Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району Рівненської області

1 Яремов Володимир Адамович
Кравченко Ольга Сергіївна Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської районної ради 1 Куць Тетяна Іванівна
Лобанов Данило Олексійович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 2 Грушевська Тетяна Володимирівна
Шевчук Владислав Васильович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 2 Цвенюк Олена Борисівна
Петровець Іван Леонідович Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради 2 Паламарчук Юрій Степанович
Пацко Максим Дмитрович Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 2 Прончук Марія Василівна
Шевчук Антон Тарасович Млинівська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради 2 Кравець Світлана Миколаївна
Гурнік Вадим Миколайович Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 1-гімназія» Радивилівської міської ради 3 Добридник Олександр Миколайович
Леньо Орест Валерійович Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 3 Антонів Тетяна Віталіївна
Позднякова Олександра Михайлівна Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 3 Грушевська Тетяна Володимирівна
Михалко Костянтин Юрійович Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради 3 Михалко Юрій Іванович
Кропивницька Валерія Василівна Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради 3 Бортник Роман Анатолійович
Гетьман Марина Олександрівна Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат      ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Шемейко Анатолій Степанович
Андріяшина Ніна Сергіївна Томашгородський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради 3 Андріяшина Людмила Миколаївна
11-й клас
Свиридюк Дмитро Вікторович Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради 1 Лобова Раїса Леонідівна
Пилипчук Яна Сергіївна Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

1 Яремов Володимир Адамович
Криворучко Михайло Олегович Комунальний заклад «Торговицький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів» Підлозцівської сільської ради Млинівського району

2 Твардовська Надія Іванівна
Квасова Любов Русланівна Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради 2 Антонів Тетяна Віталіївна
Козодой Тарас Романович Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради 2 Каюн Сергій Борисович
Бойко Владислав Романович Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради 2 Грушевська Тетяна Володимирівна
Ніколайчук Роман Вікторович Рівненська загальноосвітня школа       І – ІІІ ступенів № 5 ім. О. О. Борисенка Рівненської міської ради 2 Омеляненко Валентина Олексіївна
Бернацька Марія Сергіївна Острозька загальноосвітня школа         І – ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради 3 Побережник Ольга Ігорівна
Галагуз Сергій Павлович Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради 3 Лазарець Олександр Юрійович
Панько Максим Іванович Селецький заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені Олега Ващишина Дубровицької районної ради 3 Ракович Мирослава Олександрівна
Гмирак Іван Валентинович Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради 3 Нетикша Костянтин Георгійович
Смірнов Андрій Дмитрович Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат       ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради 3 Трофімчук Людмила Олексіївна
Тищенко Наталія Анатоліївна Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради 3 Ковальова Людмила Миколаївна