Учні-будівельники змагалися у професійності

31.05.2017

До Рівного з’їхалися найкращі студенти вісімнадцяти вищих професійних училищ, аби позмагатись у вправності монтажу гіпсокартонних конструкцій. Окрім вітчизняних вишів, на  міжнародну конференцію приїхали учасники із Грузії.

Дев’ятнадцять команд за 12 годин повинні були зібрати сучасну гіпсокартону конструкцію із світловими елементами. Зокрема, вирізати окремі елементи, затерти, зібрати, пошпаклювати та пофарбувати.

«Учасники конкурсу вже пройшли інструктаж з охорони праці та технології виготовлення та приступили до роботи. Конструкція у всіх однакова. Завдання видавалися раніше, тому всі перебувають в  рівних умовах. Для нас дуже престижно приймати у себе такий конкурс. Фірма  KNAUF співпрацює із нашим вищим професійним технічним закладам  уже більше десяти років. Вони створили в Україні п’ятнадцять навчальних центрів. Ми акредитовані та маємо право навчати за технологіями компанії дітей та видаємо відповідні сертифікати. Нам постійно надають нові посібники та все необхідне», – зазначив директор Рівненського вищого професійного училища №1 у якому проходили змагання Ігор Стрижеус.