Учень з Рівного переміг у Всеукраїнському конкурсі

19.05.2018

У Рівному завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Муляр», в якому змагалися учасники з 23 областей України та м. Київ – переможці ІІ етапу конкурсу.

Впродовж трьох днів конкурсанти презентували свої знання та вміння з теорії будівельної справи, у питаннях дотримання вимог охорони праці на робочому місці, під час виконання практичного завдання.

За результатами практичного і теоретичного турів перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Муляр»  здобув третьокурсник Іван Заєць – учень Вищого професійного училища №1 м. Рівне.

«Рівень фахової майстерності учасників конкурсу з кожним роком стає все вище і вище. Сьогодні, у День вишиванки – символа, який ідентифікує нас, українців. Ви – гордість нашої держави, саме вашими робітничими руками ми робимо нашу Україну кращою!», – звернувся до учасників заступник начальника управління освіти і науки Петро Коржевський.