У Зарічному відкрили другий в області інклюзивно-ресурсний центр

01.09.2018

 

У переддень нового навчального року в Зарічному відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Комунальна установа обслуговуватиме дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

Відкривали центр – обласний начальник освіти Григорій Таргонський, голова районної адміністрації Анатолій Смаглюк, голова районної ради Аркадій Місюра та інші.

«Інклюзія, як зазначив наш Президент, – тест на людяність. Це потреба сьогодення та майбутнього зазначив профільний начальник та додав, що Зарічненський ІРЦ вже другий центр, який вдалося відкрити до 1 вересня. На передодні, запрацював подібний заклад у місті Дубно, а 3 вересня відкриватимуть у Сарнах».

У приміщенні Зарічненського інклюзивно-ресурсного центру є кабінети для здійснення первинного прийому, лікувальної фізкультури та корекційних педагогів.

«Такі центри вкрай необхідні для наших дітей для отримання повноцінної освіти та адаптації у сучасному просторі. Ми віримо, що відкриття центру допоможе дітям, з особливими потребами, відчувати себе повноцінними жителями нашої громади та країни», – підсумував Анатолій Смаглюк.

Інклюзивно-ресурсний центр забезпечений комп’ютерним обладнанням, дитячими меблями, розвиваючим приладдям.

Нагадаємо, що у Зарічненському районі близько 30 дітей охоплені інклюзивним навчанням, а близько 9 тисячам будуть надаватися освітні спеціальні послуги.