У юних натуралістів пройшов тиждень флористики, фітодизайну та лозоплетіння

06.12.2017

У Станції юних натуралістів пройшов тиждень флористики, фітодизайну та лозоплетіння «Друге життя квітів».

Юннати, разом з керівниками гуртків, оформили виставку «Край мій квітучий», на якій представили композиції з живих, засушених квіткових та лікарських рослин, аплікації  з соломи, вироби з лози.

Впродовж тижня проходили майстер-класи «Використання вербової лози для виготовлення іграшки-сувеніру», «Виготовлення квітки волошки», «Виготовлення штучних фіалок з тканини», «Виготовлення декоративних прикрас – зірок в техніці оригамі».

Відбулось засідання методичного об’єднання для керівників гуртків «Формування особистості з новим екоцентричним типом мислення й свідомості, високим рівнем екологічної культури». Керівникам гуртків була представлена презентація «Зміни в освіті в новій редакції Закону України «Про освіту», а під час засідання круглого столу керівники гуртків «Знавці лікарських рослин» поділилися перевагами фітотерапії у профілактиці гострих респіраторних захворювань.

Проведено конкурс «Супер-модель по юннатівськи». Учасники свята продемонструвати своє вміння й майстерність в конкурсах: «Дефіле з предметом», «Фотовікторина», «Екомода», «Піжамна вечірка». У цікавій формі пройшла відеовікторина, під час якої юннати ознайомилися з різними стилями моди.

Вихованці гуртків за цей тиждень ознайомилися з окремими видами квіткових рослин занесених до Червоної книги України, розширили та поглибили знання про рослинний світ, навчилися приймати правильне рішення, логічно мислити, працювати в колективі.