У вирі спортивної боротьби проходить «Козацький гарт» на Рівненщині (+підсумки)

22.06.2017

На Рівненщині пройшов Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт». Змагання проходили у с. Пляшева Радивилівського району.  Приймали участь 15 команд із різних районів та ОТГ. Разом близько 200 учасників.

Програма проведення складалася з конкурсу знавців історії українського козацтва та змагань з різних видів фізичних якостей. Конкурси вдало поєднували виховання здорового способу життя із національними традиціями та культурною спадщиною українського народу. Учасники із задоволенням змагалися у перетягуванні линви, стрибках у довжину, легкоатлетичних естафетах тощо. Відвідали майстер-класи з виготовлення булави, бойового гопака, розбирання-збирання автомату. Навчалися бити у козацькі барабани та стріляти із пневматичної гвинтівки. А також побували на козацьких могилах під Берестечком.

У підсумку, компетентним журі було визначено трійку переможців. Серед них: Крупецька  ЗОШ Крупецької об’єднаної територіальної громади, Масевицька ЗОШ Рокитнівського району, Людинська ЗОШ Дубровицького району.

Фестиваль проводиться в області більш як десять років поспіль. За цей час він встиг стати одним з найулюбленіших спортивних змагань школярів.