У Турині презентували кращі практики у професійно-технічній освіті

02.03.2018

В Італійському місті Турин відбулося засідання  фокус-групи «Туринський процес: участь регіонів та міст у розвитку професійно-технічної освіти», під керівництвом Європейського Фонду Освіти.

Серед учасників ─ представники країн України, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Тунісу, Боснії і Герцоговини, Сербії, Марокко, Узбекистану. Учасник від Рівненщини  – Петро Коржевський – заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Фокус-групою було розглянуто напрацьовані рекомендації щодо поліпшення кваліфікацій людського капіталу в різних країнах, враховуючи їхні національні особливості, досвід субнаціонального впровадження Туринського процесу в країнах де  застосовувалося дослідження у 2016 та 2017 роках.

Такі напрацювання допоможуть краще скоординувати політику регіону в галузі професійної освіти, створити передумови для партнерства та діалогу з представниками різних країн світу. А ще, впровадження успішного досвіду, інновацій щодо модернізації  професійної освіти в області.