У Рівному вже колядували та водили козу

21.12.2017

У Технічному коледжі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. До Рівного на конкурс з’їхалось понад 700 учасників із різних регіонів області.

Етно-фестиваль став традиційним і щороку переконливо доводить, що наша Рівненщина багата талантами.  Учасники змагалися у трьох номінаціях: фольклорні колективи, вокальні ансамблі та окремі виконавці. Юні таланти представляли різдвяно-обрядові дійства,  віншування, колядки та щедрівки.

Журі відзначило високий рівень виконавської майстерності вокального ансамблю «Жайвір» Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради, етно-гурту «Ладовиця» Костопільського будинку школярів та юнацтва, «Зразкового художнього колективу» ансамблю української народної пісні «Калинонька» ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».

Вартували уваги також виступи фольклорних колективів «Калиновий цвіт» Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ансамблю «Вишиванка» Кричильської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської районної ради та фольклорний ансамбль «Кружало» ВПУ № 24 м. Корець.

Етно-фестиваль «Вифлеємська зірка» не залишив байдужих у залі. Глядачі підтримували конкурсантів бурхливими оплесками, жваво реагували на дійства, що відбувалися на сцені, підспівували колядникам. Завершився фестиваль дружнім виконанням відомої колядки «Нова радість стала».