У Рівному виставляють роботи вихованців технічних гуртків

21.03.2019

У Рівненському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відкрили обласну виставку-конкурс технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

На конкурс було подано 157 конкурсних робіт з 18 закладів позашкільної освіти Рівненщини.

На виставці представлені експонати з електротехніки та радіоелектроніки; промислової, сільськогосподарської та космічної техніки; транспортних засобів; технічних навчальних посібників; екології, енергозбереження, медицини, біології та сільського господарства; спортивно-технічного моделювання; техніки майбутнього; історичних моделей; ігр та іграшок з елементами техніки; архітектури та будівництва.сприяє до пошуково-конструкторської та дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва, розширення політехнічного кругозору школярів.

За результатами роботи журі найкращими було визнано роботи:

м. Дубна (Дубенська міська станція юних техніків) – І місце;

Костопільського району (Костопільський Центр технічної творчості та комп’ютерних технологій) – І місце;

м. Рівного (Рівненський міський центр творчості учнівської молоді) – ІІ місце;

Здолбунівського району (Здолбунівська районна станція юних техніків) – ІІІ місце.

Виставка стала прекрасною нагодою для учнів шкіл та вихованців технічних гуртків продемонструвати свою фантазію, творче мислення, технічні знання та вміння. Кращі експонати виставки будуть представляти Рівненщину на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка буде проходити у м. Київ в Українському державному центрі позашкільної освіти.

Виставка триватиме до 10 квітня 2019 р. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати її за адресою: м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74.