У Рівному відбулися Всеукраїнські актуальні зустрічі позашкільників

27.03.2018

У Рівненському міському палаці дітей та молоді відбулась унікальна подія для всього позашкілля України – Всеукраїнські актуальні зустрічі позашкільників «Профільна освіта в нових реаліях: крізь проблеми – до вирішення» «25 років – Рівненський досвід».

 До Рівного з’їхались позашкільники із 11 регіонів України. Рівненщину представляли 33 учасники із 12 районів.

Кульмінацією першого дня стала панельна дискусія «Теорія нормативів та асиметричність визнання позашкілля в державі»   до якої долучились науковці, представники громадських організацій і місцевої влади, представники закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Протягом дискусії було напрацьовано спільні пропозиції до нового Закону України «Про позашкільну освіту».

Окрім лекцій,   всеукраїнських майстер-класів та  event-практик, відбулась презентація нових друкованих видань під брендом ПДМ, зокрема альбом дипломних робіт вихованців школи образотворчого мистецтва, методичний посібник та навчально-методичний посібник.

Протягом двох днів учасники мали змогу не тільки відвідати івенти та цікаві заходи, а й обмінятися досвідом та надбаннями, здобути нові знання.

Фінальним акордом став концерт-Абонемент «Сезони класики. Весна». Музичний експромт до 50-річчя «Білого Альбому»  The Beatles за участі колективів ПДМ.

І це тільки перші кроки на шляху удосконалення  позашкілля в сучасних реаліях країни, адже локальні зміни диктують глобальні перетворення.

Фото та матеріал РПДМ