У Рівному напередодні Святого Миколая відкрили новий заклад дошкільної освіти «Вишенька»

19.12.2019

У середу, 18 грудня у мікрорайоні “Ювілейний” запрацював оновлений заклад дошкільної освіти № 17 «Вишенька».

«Вітаю усіх присутніх – в першу чергу батьків, які привели сюди своїх дітей. Це перша черга садочку. Наразі ми вирішуємо питання щодо відселення швидкої допомоги і найближчим часом проектуємо і будуємо другу чергу, яка дасть змогу у півтора рази збільшити потужність цього закладу. Більше того – у цьому мікрорайоні буде відкритий ще один дитячий садочок. Хочу побажати, щоб у цей оновлений заклад, Святий Миколай приніс щастя, щоб діти завжди були здорові та не хворіли. Батьки були безпечні за своїх малюків, а персонал закладу отримував задоволення від роботи» – сказав під час урочистого відкриття міський голова Рівного Володимир Хомко.

 Нагадаємо, що ремонт тривав майже півтора року. Вартість робіт 23 мільйони гривень. Усього у садочку буде 5 груп для діток дошкільного віку, які налічуватимуть 130 вихованців. Зроблено сучасний ремонт зовнішнього фасаду, замінено покрівлю, облаштовано дитячі майданчики. Закуплено меблі, сучасну побутову техніку та обладнання для харчоблоку тощо. У відкритій сьогодні «Вишеньці» працює 27 людей. Набір у групи садка «Вишенька» розпочали 13 грудня і триватиме він до 27 числа.

 Нині вже на завершальному етапі виготовлення проектно-кошторисної документації дошкільного навчального закладу на вулиці Дубенська. Тут планують відкрити аж 10 груп на 250 – 300 дітей. Крім того, біля житлового комплексу «Шоколад» також планується відкриття дитячого закладу на 200 дітей. Таким чином мікрорайон «Ювілейний» буде забезпечений місцями для дітей.

Про це повідомляє Рівненська міська рада та її виконавчий комітет (http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/index.aspx).