У Рівненському інституті права відбулась українсько-польська конференція

12.04.2018

Сьогодні, 12 квітня, у Рівненському інституті Київського університету права НАН відбулась перша міжнародна українсько-польська конференція. Обговорювали сучасні проблеми правотворення: досвід України та Польщі.

Серед поважних гостей: ректор Київського університету права Юрій Бощицький, професори Гданського університету Анджей Шміт та Анна Ритель-Варзоха, професор Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині, обласний очільник освіти Григорій Таргонськийта інші.

«Перша міжнародна українсько-польська конференція невипадково стартувала у Рівненському інституті права, адже він найкращий регіональний юридичний ВУЗ. Сьогодні всі наші орієнтири направлені на залучення іноземних партнерів. Польща – це та країна у якої можна багато чому повчитися, адже багато подібних реформ  вже працюють. Іноземна практика, обмін досвідом – важливий аспект не тільки для викладачів, а й для студентів та громадськості. Сподіваюсь, що наші спільні напрацювання будуть використані у реформах України», – зазначив ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький.

Конференція складалася із трьох частин: пленарне засідання, доповіді та секційна робота. Працювали не тільки знані правознавці, а й студенти. Обговорили кримінальне законодавство, цивільне право, суд присяжних, інтелектуальну власність, тероризм, дискримінацію, проблеми безробіття, систему «електронний суд» у порівнянні двох країн тощо.

«Мені приємно, що ваш навчальний заклад першим започаткував таку конференцію у сфері юриспруденції як форму навчання. Якість навчального процесу повинна забезпечуватися шляхом використання інноваційних технологій та інтерактивних методів. Вірю, що ця міжнародна конференція сприятиме подальшому розвитку юридичної науки, згуртує науковців і практиків в досліджені актуальних проблем правотворення на благо України та Польщі», – начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.