У Рівненській Малій академії наук відкриття дослідницького сезону

19.09.2019

У Рівненській МАН відбулася настановна сесія для обдарованих старшокласників, для тих, кого цікавить наукове дослідження та винахідництво. Понад 400 учасники, батьки, керівники урочисто відкрили дослідницький сезон.

 «Мала академія наук впевнено і наполегливо готує майбутню еліту України. Щиро дякую вам за бажання реалізувати свій потенціал на ниві науки. Упевнений: робота над науковими дослідженнями навчить вас експериментальної діяльності, збагатить неоціненним досвідом, загартує та виокремить галузь майбутньої професії», – привітав обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Варто зазначити, що учні Малої академії наук, цьогоріч, вперше вибороли 6 перших місць на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт.

«Юні науковці, хочу звернути вашу увагу на професії майбутнього. Аби бути сучасним фахівцем, потрібно щоденно наповнювати і поновлювати інформацію. Пріоритетність майбутьнього вбачається у вмінні критично мислити, творчо підходити до справи, оцінювати себе та інших», – зауважує директор Рівненської МАН Олександр Андрєєв.

До слова, у 2019-2020 навчальному році в МАН працюватиме 148 гуртків, у яких навчатиметься 1480 учнів. Відрадним є те, що мережа гуртків охоплює майже всю Рівненську область.

Після урочистостей старшокласники працювали у секціях за напрямками.