У Повчанській ОТГ відкрили додаткову дошкільну групу

26.12.2018

У Повчанському дитсадку, що на Дубенщині, відкрили додаткову групу
Тепер 45 дітлахів Повчанської громади отримуватимуть якісну дошкільну освіту в двох групах в місцевому дитсадку.
З них у старшу групу перейшли 18 діток, а 27 є вихованцями середньої групи.
Сам дитсадок розпочав свою роботу в 2008 році з короткотривалою групою перебування, а у 2016 був переведений на цілоденний робочий графік.

Ще в процесі утворення Повчанської громади, яка об’єднала 7 сіл Повчанської та Миколаївської сільських рад, в Повчі замислились над створенням додаткової групи в садочку для дошкільнят, адже кількість бажаючих відвідувати дошкільний навчальний заклад стрімко зросла.
В січні 2018 року в Повчанському ДНЗ розпочали облаштування ще однієї групи: замінили вікна, двері, провели внутрішній ремонт. Усі роботи фінансувалися з різних джерел – по державній Програмі соціально-економічного розвитку територій, з обласного та сільського бюджетів, інформують у Дубенській РДА.

«Надзвичайно приємно бачити розвиток наймолодшої громади нашого району. Ви дбаєте про дітей – і це головне. Вірю, що попереду на вихованців Повчанського ДНЗ чекають приємні миті навчання та спілкування. Наразі бачимо потребу у відкритті ще однієї групи, адже діток в громаді багато. Зі сторони районної влади сприятимемо всім вашим починанням», – звернувся до присутніх на святі відкриття групи голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк.