У Млинівській ОТГ відбулась освітянська конференція

30.08.2017

У Млинівській ОТГ відбулася серпнева конференція педагогічних працівників. Серед присутніх: ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Черній, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти обласного управління освіти Святослав Сидорук, голова обласної профспілкової організації працівників освіти Юрій Кравець, голова селищної ради Дмитро Левицький.

«Відрадно, що сьогоднішня освітянська конференція проходить у повноцінній об’єднаній територіальній громаді. Адже, саме від роботи ОТГ, залежать впровадження пріоритетів області та реалізація реформ Уряду вцілому», – відзначив Святослав Сидорук.

Говорили про особливості навчально-виховного процесу в опорних закладах, оптимізацію, стан системи освіти у нещодавно створеній громаді, окреслили завдання та пріоритетні напрямки прийдешнього навчального року.

«Млинівська громада одна із перших  долучилася до реформи децентралізації. Зроблено немало рішучих кроків. І завдяки вашим амбіціям та потенціалу ми сьогодні говоримо про новий зміст та якість освіти. Про нову українську школу», – підсумувала Алла Черній.

У підсумку, пропозиції та зауваження були подані для опрацювання.