У конкурсі «Учитель року – 2019» визначили переможців (ФОТО)

22.02.2019

В урочистій залі Рівненського міського Палацу дітей та молоді назвали 5 найкращих вчителів Рівненщини за підсумками конкурсу «Учитель року – 2019».

Близько 40 педагогів області виборювали звання переможців та лауреатів у п’яти номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Найсильніші педагоги Рівненщини у випробуваннях презентували уроки та навчальні проекти, проходили тести з фахової майстерності і демонстрували практичну роботу.

Відтак, за підсумками перемогу у конкурсі здобули:

У номінації «Вчитель інклюзивного класу» – Самойлюк Таїсія Василівна, вчитель початкових класів Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області;

«Вчитель інклюзивного класу»

у номінації «Географія» – Іщенко Людмила Володимирівна, вчитель географії Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівненської області;

«Географія»

у номінації – Здолбіцький Вадим Юрійович, вчитель предмета «Захист Вітчизни» Комунального закладу «Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області;

«Захист Вітчизни»

у номінації «Основи здоров’я» – Чорнобай Наталія Миколаївна, вчитель основ здоров’я Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради Рівненської області;

«Основи здоров’я»

у номінації «Французька мова» – Жук Лілія Романівна, вчитель французької мови Рівненської української гімназії Рівненської міської ради Рівненської області.

«Французька мова»

Переможців і лауреатів конкурсу вітали та вручили нагороди та премії заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, проректор з науково-методичної роботи РОІППО Надія Мельник, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти Рівненської ОДА Святослав Сидорук, Голова Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України Юрій Кравець та інші.

Варто зазначити, що найкращі представники з усіх областей та міста Києва традиційно зустрінуться у фіналі, який буде проходити у містах Луцьк («Географія»), Запоріжжя («Вчитель інклюзивного класу»), Полтава («Основи здоров’я»), Суми («Захист Вітчизни»), Одеса («Французька мова»).

Більше фото у  посиланні 1 та у посиланні 2

Преможці