В Острозькій спеціальній школі-інтернаті відбулося свято Останнього дзвоника

27.05.2018

25 травня 2018 року у Комунальному закладі “Острозька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів” РОР відбулося свято Останнього дзвоника.

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі комунального закладу “Острозька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів” РОР.

25 травня на урочистій лінійці шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків. Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 12-класників та 10-класників  із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.

Випускники прийшли на урочисту лінійку у супроводі своїх вірних наставників – класних керівників та вихователів.

Свято розпочалося із виконання Гімну України. А згодом слово надали директору школи Галині Лебідь, яка привітала присутніх із закінченням навчального року, побажала випускникам щасливої долі, світлого майбутнього та нових звершень. Також директор школи нагородила дипломами та грамотами переможців конкурсів та змагань, відзначила найактивніших учнів школи.

Згодом слово надали батькам випускників, їх першій вчительці, класному керівнику та вихователям, які покладають великі надії на своїх вже дорослих дітей.

Викускники 10-х класів потішили присутніх піснею «Останній дзвінок», а 12-тикласники – прощальним вальсом.