У Каневі нагороджували переможців мовно-літературних конкурсів

24.05.2017

На Чернечій горі у Каневі відбулося урочисте нагородження переможців VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Рівненщину представляли Басич Валерія, Любиш Марія, Голуб Ірина, Поліщук Наталія, Товтин Владислав, Скорук Наталія, Клічук Ірина, Одарич Олеся.

Урочисте нагородження проходило за участі численних почесних гостей. Зокрема, заступника Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступника Міністра культури України Юрій Рибачук, в. о. директора Інституту модернізації змісту освіти Володимир Ткаченко.

«Є не так багато місць в Україні, які варто відвідати кожному учневі. До цього переліку належить і Чернеча гора. Бо саме тут зріс велет українського духу та українського слова Тарас Шевченко. Дуже важливо, щоб кожен з вас ніс любов до рідної мови, всюди нею послуговувався. Ми маємо збільшити функціонування Української мови. Оскільки мова – це наше буття, основа нації», – наголосив Павло Хобзей.

По завершенню нагородження учасники заходів поклали квіти до пам’ятника Кобзарю та познайомились з експозицією музею Тараса Шевченка.