У Дубні вчили толерантності

20.11.2017

До Міжнародного дня толерантності у Дубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 стартував тиждень толерантності.

Були проведені загальношкільні акції: «Дерево толерантності», «Чи толерантний я?», «Толерантність у нашому житті» та «Книга толерантності нашої школи».  Працювала шкільна пошта «Мені приємно сказати тобі, що…».
Серед учнів 9-х класів проведено фотоконкурс «Подаруй світу свою посмішку» та квест «Склади толерантне слово».

Ну, а до молодших школярів, завітала сама Королева Толерантність із членами учнівської самоврядної колегії «Реформатор» Дубенської ЗОШ № 6 та продемонстрували казочку «Вчимося бути толерантними».

Окрім того, тиждень був насичений різноманітними виховними та тренінговими заняттями, які провели соціально-психологічна служба школи. Зокрема,  заняття з елементами тренінгу «Вчимося толерантності» (6-ті класи), заняття з елементами тренінгу « Толерантність у сучасному житті» (8-мі класи), розвивальне заняття «Ми різні, але рівні» (11 клас).

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра,терпимості,чесності, співпереживання та любові. Учні засвоїли найголовніше правило «Поводься з іншими так, як би ти хотів, щоб поводились з тобою!».