У ДУБЕНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ РДГУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГУРТОЖИТКУ

03.05.2017

24 квітня 2017 року у гуртожитку Дубенського коледжу РДГУ було досить людно. Саме на цей день адміністрація коледжу спільно із студентськими радами коледжу та гуртожитку запланували цікаву програму, яка включала: об’єктові тренування з протипожежної безпеки, конкурс-огляд кімнат і секцій, розмову по колу “Гуртожиток – наш дім”, бесіду “ЧистоFEST” і кулінарне дефіле “Страва від шефа”.

В ході розмови по колу мешканці гуртожитку, керівники академічних груп, вихователі обговорили питання покращення побутових умов проживання, необхідність дотримання Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку, підвищення ефективності санітарно-просвітницької роботи.

Кульмінацією свята стала “Страва від шефа”. Кожна секція презентувала студентську страву, на приготування якої було відведено всього  30 хв. Родзинкою цього кулінарного дійства стало те, що мешканці кожної секції готували страву спільно із викладачами. Протягом 30 хвилин студенти впевнились, що  кулінарія – це справді мистецтво. Вони з великим задоволенням переймали досвід викладачів по створенню сучасних і стародавніх страв. Особливо приємно було нашим студентам бачити суворих наставників з математики, педагогіки, музичного мистецтва, інформатики, історії в ролі шеф-кухаря.

На завершення дійства голова студентської ради коледжу К.Іващук, голова студентської ради гуртожитку О.Кидюк та голова студентського профкому Б.Ніколюк вручили дипломи, грамоти і сувеніри переможцям у номінаціях: “Краща секція гуртожитку”, “Краща кімната секції”.

Ідея  проведення такого свята саме в гуртожитку  мала на меті  підкреслити особливість цього періоду в житті кожного студента. Саме тут вони проводять основну частину свого часу і здобувають перші серйозні ази самостійного життя. Саме з ним (гуртожитком) пов’язані такі приємні спогади і знайомства. І нехай студенти Дубенського коледжу РДГУ запам’ятають своє тимчасове помешкання як домівку, яка навчила життєвої мудрості і людяності.

За  інформацією Дубенського коледжу РДГУ