Цікава наука у літній школі МАН, або як можна досліджувати світ і відпочивати

25.06.2019

Юні науковці Рівненщини впродовж двох тижнів працюватимуть у літній профільній школі Малої академії наук.

“Близько п’яти десятків переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  зібралися на базі відпочинку ”Електронік-Рівне” аби поглибити свої знання і попрацювати з науковцями над власними науковими дослідженнями, здійснити не одну захопливу й пізнавальну мандрівку і, передовсім, … гарно відпочити“, – зазначає директор Рівненської МАН Олександр Андрєєв.

Профільні літні школи РМАНУМ працюють за напрямами “Філологія. Мовознавство”, ”Науки про Землю” та ”Хіміко-екологічні польові дослідження”.

“Ми закохуємо українських дітей в науку та доводимо, що нецікавих досліджень просто не існує. Сьогодні Рівненська МАН – це місток між науковцями, експертами, дослідниками та нашими юними талантами. Найважливіша порада для кожного старшокласника – чітке зрозуміння профілю, який він хоче дослітити. Наука – це зараз модно, давайте зробимо її цікавою“, – запевняє Олександр Андрєєв.

Юні географи вчилися визначати “точки росту” в науках про Землю, а ще – дефініцію “туристична дестинація”, опановували основи спортивного туризму.

Філолги слухали лекції, пройшли навчальний практикум. Завершився робочий день презентацією мовознавчих, краєзнавчих та літературних видань.

Природозахисники провели тематичну гру “Екологічні перемовини” та тематичний квест “Кліматичний експрес”, дослідили флору, фауну та екологію річки Усті.

Юні дослідники вже відвідали помешкання славетної родини Косачів у Новоград-Волинському, Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України, Льонокомбінат, Укрбурштин, Рівненську метеостанцію, сміттєво-сортувальну станцію.

Рівненські манівці знають як науку зробити цікавою. Попереду не одне відкриття та дослідження, зокрема відвідини музеїв Острога, туристичного Тунелю кохання та Колодяжненський музей Лесі Українки.

За інформацією РМАН