Техніка «Печворк» об’єднала фахівців

01.04.2019

28 березня 2019 року  Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області спільно з Рівненським міським центром творчості учнівської молоді був проведений обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно–ужиткового  мистецтва закладів позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Печворк без голки».

Захід відбувся на базі філії Рівненського міського центру творчості учнівської молоді «Ровесник». Учасниками семінару-практикуму стали 18 керівників гуртків від закладів позашкільної, професійної (професійно-технічної)  освіти та закладів освіти  об’єднаних територіальних громад області.

Приймачек Тетяна Олександрівна, завідувач художньо-технічного відділу РМЦТУМ,  керівник гуртка «Основи дизайну», ознайомила присутніх з історією техніки «печворк», особливостями його використання у сучасному дизайні.

Методист РМЦТУМ Хилько Любов Степанівна, керівник гуртка «Об’ємна тканепластика», провела з учасниками семінару індивідуальну творчу роботу з виготовлення «Золотої рибки» у техніці «Печворк без голки».

В позитивній атмосфері та активній співпраці учасники підвищили  свою майстерність, власноруч виготовляючи оригінальні сувеніри.

Про  основні вимоги щодо оформлення робіт гуртківців для експонування на виставці розповіла учасникам семінару методист Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з питань образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Мельник Вікторія Богданівна.

На завершення семінару відбувся круглий стіл, де учасники поділилися враженнями, обговорили результати творчої діяльності, висловили думки,  пропозиції  та побажання.