Свято зустрічі випускників у Дубенському коледжі РДГУ

23.05.2018

Гарне, справді родинне свято зібрало у стінах рідної альма-матер 19 травня  2018 року випускників усіх поколінь Дубенського коледжу РДГУ. На довгоочікувану і  хвилюючу зустріч прийшли колишні студенти з різних регіонів України, навіть з-за кордону. Урочиста і традиційна подія гостинно запросила до актової зали тих, хто мав за честь колись навчатися у Дубенському педагогічному училищі чи в Дубенському коледжі РДГУ, здобуваючи освіту однієї із найпочесніших і найгуманніших професій – вчителя. Для всіх гостей студенти підготували музичні вітання, які були нагороджені щирими оплесками.

У цей святковий день випускників різних років наповнювали лише позитивні емоції, приємні спогади про коледж, однокурсників, викладачів. Для кожного з них це свято довгоочікуване і бажане, свято зустрічі з юністю!

Ювіляри усіх років переконували студентів, що саме цей навчальний заклад найкращий, бо він дав їм старт у життя. А коледж, незважаючи на те, скільки років пройшло – пролетіло чи  то п’ятдесят, чи  лише п’ять, пам’ятає кожного свого студента, радіє його успіхам і безмежно гордиться  своїми випускниками.

Ми  радіємо з того, що з кожним роком все більше і більше  випускників,  залишаючи за порогом життєві проблеми, приходить на свято у храм науки, де вічно панує  дух юності, романтики та оптимізму.

Також в цей день Музей коледжу був переповнений спогадами, сльозами радості і різнобарвними емоціями.

Шановні випускники! Дякуємо, що ви не забуваєте  заклад, який на час навчання став вам другою домівкою. Двері вашої альма-матер завжди відкриті для вас!