Свято студента у Дубенському коледжі РДГУ

22.11.2018

Відомий поліглот, блогер і мандрівник Бенні Льюїс стверджує, що успішне вивчення іноземної мови не можливе без пристрасного захоплення нею. Перефразовуючи ці слова, скажемо: для того щоб майстерно оволодіти вчительською професією, треба нею щиро зацікавитися. Але де ж узяти це натхнення? Відповідь проста: прийти на концерт творчої групи працівників Дубенського коледжу РДГУ, присвячений Міжнародному дню студента. Ось де найкраща реклама педагогічної професії! Ось доказ її універсальності! І ось джерело справжнього натхнення!

Неймовірне дійство, створене 19 листопада в Районному будинку культури м. Дубна викладачами різних дисциплін, секретарями, лаборантами та іншими працівниками, мало назву «Життя уві сні і наяву». Учасники під керівництвом заступника директора Віри Семещук, як і щороку впродовж вісімнадцяти років, стали акторами, співаками, танцівниками, ведучими. Вони виходили на сцену, щоб за допомогою мистецтва слова донести глядачам основний меседж вечора: «Реальний світ не варто замінювати віртуальним».

Традиційно свято розпочалося із привітання директора коледж Валерія Бабака, який нагородив кращих студентів грамотами і грошовими винагородами.

Як уже заведено, студенти випускних курсів запропонували увазі аудиторії цікаві номери.

А викладачі та інші працівники коледжу, як завжди, вразили переповнену залу своїми яскравими образами, віртуозними перевтіленнями, запальними танцями, досконалим вокалом!

 І не лише почуття обов’язку спонукало учасників важко працювати над підготовкою і власне проведенням  заходу, а й поклик серця, палке бажання поділитися частинкою свого багатогранного «я» і «підзарядити» позитивною енергією усіх присутніх у залі, а найперше – своїх студентів. Глядачі захоплювалися талантами своїх наставників, переймалися їх натхненням, усвідомлювали, який невичерпний творчий потенціал мають їх педагоги, і запалювалися бажанням самим долучитися до потужної вчительської спільноти.