Супер можливість для ВНЗ! Академічна доброчесність в Україні

21.03.2019

Термін «Академічна доброчесність» є відносно новим для української вищої освіти, з одного боку він означає зрозумілі і загально відомі речі, але водночас немає системного уявлення про академічну доброчесність та сталого терміну, який би її позначав.

Що ми знаємо про академічну доброчесність? Пропонуємо пройти невеличкий тест задля самооцінки. Відповідаємо ТАК або НІ.

[wp_quiz id=”10948″]

Новий закон «Про вищу освіту» заклав основи для університетської автономії, а відповідні підзаконні акти дали змогу університетам впроваджувати академічну, фінансову, кадрову автономію. Цей час є найкращим для того, щоб поєднати впровадження університетської автономії з розвитком академічної доброчесності в українських ВНЗ.

Глосарій про академічну доброчесність

Стаття закону

За сприяння Міністерства освіти і науки України за підтримки Посольства Сполучених Штатів реалізується Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP project), який охопить 10 українських університетів – з різних регіонів і з різними характеристиками. Результатом роботи Проекту повинні стати своєрідні «історії успіху», які можна використати для трансформації системи вищої освіти загалом.

В рамках Проекту сприяння академічні доброчесності в Україні студенти, викладачі та персонал ВНЗ отримають практичні знання та навички про основні принципи поняття «Академічна доброчесність», а також план дій по впровадженню цих принципів в своєму ВНЗ.

Детальна інформація за посиланням