Судді Рівненщини готувались до обласного етапу “Cool Games”

07.11.2019

В п’ятницю, 1 листопада в спортивному залі Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» пройшов практичний семінар для суддів, які будуть працювати під час обласного спортивно-масового заходу “Cool Games”. Участь в семінарі взяли представники 7-ми районів області, а також студенти Рівненського державного гуманітарного університету.

Вчитель фізичного виховання Крупецької ЗОШ (Радивилівський р-н) Микола Пагуба продемонстрував роботу судді на подібних спортивно-масових заходах. Також він поділився досвідом роботи під час змагань “World Cool Games’, які проходили в жовтні цього року в Києві.

Вчителі фізичного виховання Рівненщини спільно зі студентами РДГУ на власному прикладі змогли спробувати себе в ролі як суддів, так і учасників різноманітних естафет, щоб більш глибоко вивчити всі нюанси під час проведення обласного спортивно-масового заходу “Cool Games”.

Безпосередньо сам захід “Cool Games” відбудеться 16 листопада в Рівному в спортивному залі Рівненського навчально-виховного комплексу «ЗОШ №26», де і буде визначено команду, яка представлятиме Рівненщину у фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Cool Games” 24-28 лютого 2020 року.