Студенти Дубенського коледжу РДГУ на гостинах у Святого Миколая

28.12.2018

Скільки б років не було людині, вона не перестає вірити у дива. Справжню казку подарував Святий Миколай студентам, викладачам та працівникам Дубенського коледжу РДГУ.
Цьогоріч у Миколая було дуже багато помічників: студентська рада коледжу, керівники академічних груп, та й, власне, всі студенти долучились до створення дива.
«Театр починається з вішалки», – наголошував К.С. Станіславський, а наше свято – з вестибюлю. Саме тут усіх студентів, викладачів та працівників коледжу зустрічала незвичайна «вишивана» ялинка. Кожна іграшка декорована українським орнаментом, а доповненням стилю стали прикраси з соломи. Всі студенти коледжу готували ці сюрпризи, зокрема академічна група 1-С курсу разом з керівником Красніцькою О.В. доповнили та завершили святкове вбрання лісової красуні.
А в навчальних кабінетах розгорталось інше дійство: Святий Миколай завітав до кожної студентської групи з привітаннями. Тут його помічниками були керівники академічних груп, які приготували для своїх студентів ще й солодкі подарунки.
Студентська рада коледжу, очолювана Віталієм Скороплясом, організувала привітання від «таємного Миколая», яке отримали як і окремі студенти, так і викладачі.
Святкова казка продовжилась у Дубенському замку. Студенти коледжу долучились до веселого дійства, організованого працівниками замку. Разом із студентами медичного коледжу була створена зимова фотозона, яскравою прикрасою якої стала «полотняна» ялинка. Іграшки для цієї красуні створили лідерські групи 1-В курсу волонтерської програми «Минуле-поруч» (керівник Ковальчук Н.Д.) та 2-Г курсу мистецького проекту «Чарівна скринька» (керівник Сірман О.А.). Учасники лялькового театру 2-Д курсу «В гостях у казки» (керівник Голяченко М.О.) презентували для маленьких дубенчан виставу «Христинка-червона хустинка».
Святковий настрій діткам подарували майстри боді-арту (керівник – Сірман О.А.): студенти Іванчук Світлана (2-Г курс), Онищенко Катерина (2 – Г курс), Фещук Аліна (3-Д курс), Чернявська Софія (1-В курс), Лотоцька Мар’яна (1-В курс). А учасники святкового дійства з 3-Д курсу отримали смаколики за перемогу в новорічному квесті.
Також в рамках благодійних новорічних акцій студенти 2-Д курсу (керівник – Голяченко М.О.) показали лялькові вистави у дитячому садочку с.Смига і дві вистави для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з малозабезпечених сімей м.Дубна.
Студенти 4-Д курсу під керівництвом Р.М.Берната та Н.М. Музики провели святковий новорічний ранок для маленьких мешканців с.Рачин.
Лідерська група 3-Д курсу мистецького проекту «Чарівна скринька» (керівник Сірман О.А.) долучилась до ініціативи відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради (начальник відділу Шевчук Е.А) і виготовили для наших захисників янголів-охоронців в рамках проведення акції «Янголи – обереги для воїнів АТО».
У новорічно-різдвяний час усі чекають дива. Нехай же Святий Миколай принесе нашій країні Миру, а кожному з нас – Віру, Надію і Любов.